szafy przesuwne Szczecin woj. zachodniopomorskie

Meble i Szafy - Szczecin

Szafy i Meble - ZADZWOŃ!!!

Bilak Meble ul. Goleniowska 56/1 | 72-123 Pucice województwo zachodniopomorskie.


Telefon kontaktowy
500 358 304 ☎ lub ☎ 577 340 360

Szafy na zamówienie i meble na wymiar - Bilak firma z miasta Szczecin woj. zachodniopomorskie.

Firma BILAK-MEBLE to niezawodny, doświadczony oraz pewny wykonawca mebli na wymiar. Swoje usługi świadczymy mieszkańcom Szczecina i okolic. Wykonujemy meble zarówno do mieszkań oraz domów, jak i dla firm, czy różnych instytucji. Meble na wymiar, to idealna oferta dla wymagających i otwartych Klientów, którzy stawiają na wysoką jakość, oryginalność i skrupulatne wykonanie.

miasto Szczecin firma Bilak

Firma Bilak-Meble, to gwarancja staranności wykonanych mebli, które będą Państwu służyć przez długie lata. Wykonujemy meble na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań. Pracujemy zawsze fachowo, dokładnie i zgodnie z ustaleniami.

Nasze długoletnie doświadczenie, niezawodna ekipa specjalistów, wysokiej jakości materiały i fachowość na każdym szczeblu kontaktu z Klientem to pewność, że wykonane przez nas meble na zamówienie spełnią oczekiwania chociażby najbardziej potrzebującego Inwestora. Stawiamy na jakość, dokładność i niezawodność. Natomiast wygląd i wytrzymałość wykonanych przez nas mebli jest dla nas najidealniejszą wizytówką.

Doświadczenie, wiedza, fachowość doskonały styl wykonania - profesjonalizm firmy z miasta Szczecin

Głównym celem naszej firmy jest poważne podejście do klienta, co przekłada się na jakość mebli oraz punktualność usługi. Meble na zamówienie firma z miasta Szczecin wykonujemy z najwyższej jakości materiałów jakie dostępne są na rynku w branży meblarskiej. Specjalizujemy się w wykonywaniu kuchni z frontami lakierowanymi z MDF na wysoki połysk, czy mat. W naszej ofercie są również fronty foliowane, drewniane, szklane z dodatkiem aluminium, z płyty laminowanej. Natomiast meble łazienkowe wykonujemy z materiałów o podwyższonej odporności na wilgoć. Do realizacji używamy lakierów wysokiej klasy. Nasze meble na zamówienie są funkcjonalne, idealnie dopasowane do układu pomieszczenia i stanowią efektowny element dekoracji łazienki. Zapraszamy do przejrzenia naszych realizacji.

Bilak Meble ul. Goleniowska 56/1 | 72-123 Pucice województwo zachodniopomorskie.

Telefon kontaktowy ☎ 500 358 304 ☎ lub ☎ 577 340 360
Dla naszej firmy nie ma rzeczy niemożliwych. Uwierz naszemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi.

Do jakiegokolwiek zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największą sumiennością. Najistotniejsze jest dla nas usatysfakcjonowanie Klientów. Dlatego umożliwiamy fachową obsługę na każdym szczeblu realizacji zamówienia: od pomiarów i wyceny, aż po dostawę skończonych mebli i montażu u Klienta. Przede wszystkim szanujemy Państwa czas, zatem każde zlecenie realizujemy bezproblemowo i terminowo, i z zachowaniem najwyższej jakości i dokładności wykonania.

tanio meble w Szczecinie

 

Oferujemy przede wszystkim:

meble kuchenne,

szafy na zamówienie

regały i biblioteki,

meble łazienkowe,

meble biurowe,

przeróżnego rodzaju zabudowy meblowe na każdą kieszeń.

Pełna oferta firmy

Nowoczesność

Profesjonalność

Wyjątkowość