meble i szafy na wymiar firma z miasta Szczecin

Oferta

Nasze oferta skierowana jest na każdą kieszeń klienta. U nas otrzymasz zupełnie za darmo pomiar, wykonamy do Ciebie profesjonalny projekt mebli, a nasi fachowcy wykonają montaż mebli.

Telefon kontaktowy 500 358 304 lub 577 340 360

Bilak Meble ul. Goleniowska 56/1 | 72-123 Pucice

 

Szafa na wymiar to idealne uzupełnienie aranżacji mieszkania lub domu. Szafa do zabudowy doskonale sprawdza się w sypialni, przedpokoju, pokoju dziennym a nawet w łazience. Nasze zabudowy wykonane są ze sprawdzonych, dostępnych materiałów. Szeroka gama kolorystyczna daje możliwości tworzenia spójnych kompozycji i pozwala na ciekawe łączenia materiałów. Dopełnieniem projektu są systemy drzwi przesuwnych i frontów standardowych.

Szafa na wymiar to jednak przede wszystkim funkcjonalność i maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca. Dlatego tak ważny jest projekt szafy na wymiar, chodzi man przecież o to, by na jak najmniejszej powierzchni zmieścić jak najwięcej rzeczy. Zatem żeby projekt zabudowy na wymiar był funkcjonalny potrzebne jest doświadczenie projektanta, który na początek zapoznaje się z wymaganiami klienta i dopiero potem przystępuje do wykonania projektu.

Zasady współpracy z Bilak Meble:

POMIAR – PROJEKT – WYCENA – GWARANCJA

Szybka wycena:

500 358 304 ☎ lub ☎ 577 340 360

Układ wewnętrzny szafy na wymiar uzależniony jest od miejsca w którym dana zabudowa ma stanąć. Specjalna oferta dla naszych klientów: bezpłatny pomiar i wycena. Napisz do nas, oddzwonimy i ustalimy dogodny termin spotkania. Zapraszamy.

 

Bilak Meble

 

Materiały których używamy:

  • Płyty meblowe
  • Szkło dekoracyjne
  • Akryl
  • Lakier